Láss! Alkoss! – Újszerű élményt adó programsorozat

Örömmel értesítem, hogy az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet és az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghírdetett,„A matematikai, a természettudományos és a műszaki, informatikai kompetenciák, valamint a szakmatanuláshoz szükséges kompetenciák erősítése a köznevelési intézményekben” című, NTP-MTI-14 kódjelű pályázati felhívásra benyújtott, NTP-MTI-14-0141 pályázati azonosítón nyilvántartásba vett Láss! Alkoss! – Újszerű élményt adó programsorozat a matematika és a természettudomány jegyében című pályázatuk az oktatásért felelős miniszter döntése alapján 1 150 000 Ft vissza nem térítendő támogatásban részesül.
Április 20-án megtartottuk a projektnyitót. A szülök és a tanulók megismerték a tehetséggondozó program foglalkozásainak témáit, időbeosztását. Választ kaptak a felmerülő kérdésekre.
A programot Nagyváradi Henriette, Kovácsné Takács Tímea, Kontár Zsolt és Fehér Laura vezeti.

A programban résztvevő tehetséges diákok:
5. osztály:
Dudás Viktor, Cosic Klara, Győri Laura, Kis-Halas Emma, Kosztolányi Róbert, Németh Noémi, Szekeres Bella, Fehér Patrícia, Hideg Péter János, Komjáthy Kamilla Erzsébet, Kovács Kristóf, Kuduzovic Nina, Szabó Gréta
6. osztály:
Márton Csenge, Schrempf Philip, Szabó Balázs, Bíró Gréta, Fazekas Levente, Lajos Georgina, Szabó Luca
7. osztály:
Butor Barbara, Keresztes Noémi Réka, Kosztolányi Réka, Simon Fanni Kinga, Nagy Patrik, Szabó Bertalan
8. osztály:
Emberovics Barnabás, Fischer Attila Antal, Godi Kamilla, Lingl Dániel, Szabó Albert, Szamosi Dóra, Fritz Ábel, Kirchner Dániel, Márton István, Miczek Krisztina, Petrovics Natália, Popovic Lena, Popvic Luka, Schrempf Tekla