Lélektől lélekig nemzetközi irodalmi gyermekfesztivál

2019.március 29-30-án zajlott intézményünk szervezésében a X. Lélektől lélekig nemzetközi irodalmi gyermekfesztivál. A versenyen az ország számos vidékéről, Erdélyből és Horvátországból is érkeztek versenyzők. A verseny színvonalas lebonyolítását rengeteg támogató segítette.

Fő támogatóink: Siklós Város Önkormányzata, Harkányi Önkormányzat, Villány Önkormányzata, Anyanyelvápolók Szövetsége, Alapítvány a Közjóért. Ezen kívül számos környékbeli vállalkozó, borász segítette a verseny megvalósítását.
Köszönjük az előző versenyek szervezőinek: dr Schmidt Henrikné Keller Évának, Banáné Gyuró Juliannának, Matisáné Klement Juliannának, Bakóné Aradi Évávanak, hogy segítettek bennünket mindenben a szervezés során.
Iskolánk 4.b osztályos tanulója Károlyi Álmos ezen a versenyen arany minősítést ért el.
Felkészítő: Lovász Lenke

A képeket Varga Györgyi az Alapfokú Művészeti Iskola tanára készítette.